Onderstaande uitslagen kun je ook nalezen op knwu.nl

Amateurs/Sportklasse

1 Eddy van IJzendoorn TIEL 28
2 Jordy Luisman LEMELERVELD 42
3 Koen Weijers EDE GLD 86
4 Kees van Noppen RIDDERKERK 50
5 Daan Germs TUBBERGEN 18
6 Dennis van de Kruisweg OLDEBROEK 35
7 Freek de Jong VUGHT 29
8 Jacob de Roo BIEZELINGE 65
9 Jordy Beuker HUIZEN 3
10 Atse ten Brinke LICHTENVOORDE 8
11 Raymond van de Kruisweg OLDEBROEK 36
12 Daan de Jonge AXEL 30
13 Tom Koeleman UTRECHT 33
14 Kevin Smit EDE 71
15 Arno Winters OMMEN 88
16 Bas de Bruin UITHOORN 9
17 Jochem Koren BUSSUM 34
18 Luuk van Vliet DEN HAAG 82
19 Jan Metselaar BERGSCHENHOEK 46
20 Remco Schellevis STOLWIJK 68
21 Mattijn Motshagen NIJKERK GLD 49
22 Daniel Prijkel OSS 59
23 Max Haaksman ZEIST 20
24 Martin van Plateringen ALMERE 57
25 Daan Switters UTRECHT 75
26 Rob Meeuwessen GOIRLE 44
27 Joep Keijsers LEIDEN 31
28 Mats Lammertink WIERDEN 40
29 Olav Wallinga ZUTPHEN 84
30 Joery Nijkamp ZELHEM 89
31 Jorn van Veen DEN HAM 80
32 Peter Fick MAASTRICHT 15
33 Jari Looman MONTFOORT 41
34 Mike van Veelen ARNHEM 79
35 Jimme de Haan WAGENINGEN 22
36 Tim Putman ZELHEM 60
37 Wesley Pieterse ARNHEM 56
38 Bart de Veer VREELAND 81
39 Simon van Wijk DOETINCHEM 87
40 Edwin Pauli 'S-GRAVENHAGE 55
41 Matthijs Kuipers UTRECHT 38
42 Jeroen Devilee LEIDEN 12
43 Niels van Oosterhout GEERTRUIDENBERG 52
44 Nordin Hudepol ALMELO 27
45 Gerjan Olsder BARNEVELD 51
46 Tristan Vlijm HULSHORST 83
47 Ferry de Vendt RHOON 91
48 Remy Meeuwse UTRECHT 45
49 Tom van Braak VELP 6
50 Jesse Haaksman ZEIST 21
51 Marvin Steenbergen WADDINXVEEN 73
52 Sander Boerkamp AMSTERDAM 4
53 Robert Warmer UTRECHT 85
54 Tony Reijtenbagh ZUIDLAND 62
55 Gert-Jan Dophemont AMERSFOORT 14
56 Jan Willem den Braber AMSTELVEEN 7
57 Maarten Schavemaker NIEUW VENNEP 67
58 Erwin Ketellapper WOLVEGA 32
59 Ron Bol UTRECHT 5
60 Marc van Dijk REEUWIJK 13
61 Christian Kuikstra HEENVLIET 37
62 Roy Roelofsen DEN HAAG 64
63 Theo van Ginkel WOUDENBERG 19
64 Tjeerd Beets NIJMEGEN 1
65 Gerwin Bouwhuis LEMELERVELD 90
66 Jernst Tempelaar NIJMEGEN 77
67 Jim Otter AMERONGEN 54
68 Andre van der Poel UTRECHT 58
69 Mathijs van Rijnsoever VEENENDAAL 63
70 Steven Opstal RIJNSBURG 53
DNF Jasper de Heus WIJK BIJ DUURSTEDE 26
DNF Tom Meulendijks NIJMEGEN 47
DNF Martijn de Putter NEDERHEMERT 61
DNF Coen Telgenhof LOSSER 76

Masters (40+)

pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Erik Dekker HEDEL 11
2 Edwin Raats HELMOND 51
3 Patrick Somsen AALTEN 57
4 Wilfred Veldkamp KAMERIK 59
5 Watze Vroom BENNEKOM 63
6 Jan Weevers VORDEN 67
7 René Kuhlmann BAARLO LB 37
8 Lars Rietveld OUDEWATER 52
9 John Montulet VENLO 46
10 Michel Groenendaal SINT-MICHIELSGESTEL 17
11 Jan Grootkarzyn ELBURG 19
12 Ferry de Ruiter PUTTEN 55
13 Bert Jan Hamer HATTEM 21
14 Gert Stappenbelt APELDOORN 76
15 Patrick Molenaars AMSTELVEEN 45
16 Frank Groenendaal VEGHEL 75
17 Marcel Witte AMSTERDAM 72
18 Patrick Heijnen HEUSDEN GEM HEUSDEN 22
19 Michiel Jansen HILVERSUM 27
20 Dick Kinket HATTEM 29
21 Ton van Korven DIESSEN 35
22 Raimon Knip KORTENHOEF 31
23 Jim Koren ZEEWOLDE 33
24 Erik Meerkerk ZUIDLAND 43
25 Johan Dussel EELDE 12
26 Jan de Vries NIJEHOLTPADE 62
27 Martijn Korstanje UTRECHT 34
28 Peter de Weert STAPHORST 77
29 Kees van Asten ZEEWOLDE 2
30 Jannes Weerman NYEHOLTWOLDE 66
31 Marcel Boschker WOERDEN 5
32 Ger Koenen CULEMBORG 32
33 Frank Rijkhoff VEENENDAAL 53
34 Peter Makkink HENGELO GLD 41
35 Vincenzo Pascarella HILVERSUM 49
36 Jan van Herwijnen BUSSUM 24
37 Jo Ferket VALKENBURG ZH 13
38 André Looman MONTFOORT 39
39 Eddy Willemsen VENLO 71
40 Jaap van der Breggen NIJKERK GLD 6
41 René Holtslag APELDOORN 26
42 Erwin Rijnders NIEUWEGEIN 54
43 Bert van der Klooster RIDDERKERK 30
44 Paul Laning BLERICK 38
45 Marcel van den Bosch WEZEP 4
46 Fred van Zanten EERBEEK 74
47 Albert Steenbergen GORSSEL 58
48 Erik Wallinga ZUTPHEN 65
49 Ron Aardenburg HEEMSKERK 1
50 Rene Gerritsen BEMMEL 15
51 Jos van den Heuvel ODIJK 25
52 Marco de Moor ULFT 47
53 Stijn Wiegerinck GORSSEL 69
54 Lambert van de Wiel BERLICUM NB 70
55 Ronald van Merkerk WOERDEN 44
56 Peter Groenendijk WADDINXVEEN 18
57 Theo Wennekes DODEWAARD 68
DNF Thierry Bakker ROOSENDAAL 3
DNF Theo Broere AMSTERDAM 8

Nieuwelingen

1 Pim Ronhaar HELLENDOORN 36
2 Ward de Schepper MADE 37
3 Remon Delnoije MECHELEN 11
4 Bodi Del Grosso EELDE 51
5 Luca van den Boom BOEKEL 4
6 Stef ter Laak VEENENDAAL 29
7 Wesley Damiaans SINT MAARTENSBRUG 10
8 Lars Boven REUTUM 6
9 Owen Geleijn RIJSENHOUT 15
10 Pete Uptegrove SINT-MICHIELSGESTEL 44
11 Hugo Kars OOSTERBEEK 25
12 Ian Spenkelink NIJVERDAL 39
13 Pepijn Reinderink RUURLO 34
14 Levi van Hoften TIEL 20
15 Joppe de Heij HETEREN 19
16 Bart Klein Nienhuis LICHTENVOORDE 26
17 Tim van Dijk EEFDE 49
18 James Potter SOEST 33
19 Gijs Grol GOUDA 48
20 Daan Borkink EEFDE 5
21 Nard Sinke VEENENDAAL 38
22 Noud van den Hurk BENEDEN-LEEUWEN 22
23 Pieter Prosman ZALTBOMMEL 50
24 Youri Meeuws SOMEREN 30
25 Beau van Izerloo DORDRECHT 23
26 Bart Bronder ABBENBROEK 7
27 Kjell de Jager BARENDRECHT 24
28 Frits Biesterbos APELDOORN 2
29 Niek Voogt OUDERKERK A/D AMSTEL 45
30 Jip Kramer OOSTERBEEK 28
31 Tristan Geleijn RIJSENHOUT 16
32 Rowan Wijfje HARMELEN 46
33 Joris Buters NOOTDORP 9
34 Tim van der Stam BERGSCHENHOEK 40
35 Melvin Drost VEENENDAAL 14
36 Beau de Wijn UGCHELEN 47
37 Jos Blok GOUDA 3
38 Luuk Spijker SLEEUWIJK 52
39 Jens van Korven DIESSEN 27
40 Bram Gerritsen BEMMEL 17
41 Wessel Mouris BAAMBRUGGE 31
42 Lucas Goene VEENENDAAL 18
43 Luuk Holslag ALMELO 21
44 Daan Brouwer JAARSVELD 8

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen/Junior-Vrouwen

1 Floor Weerink EXLOO 29
2 Suzanne Verhoeven OUD-TURNHOUT 28
3 Mascha Mulder RIDDERKERK 15
4 Marieke van Witzenburg BRIELLE 31
5 Lyan Rensen LEMELERVELD 19
6 Lorena Wiebes MIJDRECHT 30
7 Anouk Spies WAGENINGEN 23
8 Delore Stougje ZUIDLAND 24
9 Inez Beijer DRIEL 1
10 Laura Gorter UTRECHT 6
11 Anne van Rooijen DRIEL 20
12 Wendy Oosterwoud URETERP 17
13 Gaby Gieskens 'S-GRAVENHAGE 63
14 Tessa Hoogma UTRECHT 9
15 Celine Klootwijk 'T LOO - OLDEBROEK 32
16 Lisanne Nauta AMERSFOORT 16
17 Thirza Korevaar GROOT AMMERS 10
18 Isa Pieterse AMERSFOORT 18
19 Linda Schimandl ZEIST 21
20 Lora Bonthuis INGEN 3
21 Yvet Schoonewille KLAZIENAVEEN 22
22 Cynthia van der Ham GOUDA 7
23 Merel Vegter RHOON 27
24 Anouk Hof ASSEN 8
DNF Roos Anneveldt UTRECHT 33
DNF Judith van Maanen AMSTERDAM 13

Nieuweling-Meisjes

1 Shirin van Anrooij KAPELLE 61
2 Puck Pieterse AMERSFOORT 72
3 Laura van der Zwaan SLIEDRECHT 80
4 Danielle Quint DEIL 75
5 Dorien Hoog Antink OCHTEN 66
6 Fleur van der Peet DEN HAAG 71
7 Iris Hoog Antink OCHTEN 65
8 Ilse Pluimers ENTER 73
9 Sofie van Rooijen DRIEL 76
10 Femke Gerritse ROSMALEN 62
11 Fleur Nagtegaal VEENENDAAL 70
12 Silke Smulders LOON OP ZAND 78
13 Iris Verschuren STREEFKERK 79
14 Sanne Prins WIERDEN 74
15 Rosan Koper HEEMSKERK 68
16 Julia Looman MONTFOORT 69
17 Lotte Jansen DORDRECHT 67

Elite/Beloften

1 Martijn Budding VEENENDAAL 31
2 Maurits Lammertink HARBRINKHOEK 14
3 Koen van Dijke BAARLE NASSAU 7
4 Wesley Floren OSSENDRECHT 27
5 Mart Muskens HEESBEEN 17
6 Marc Bouwmeester LOENEN 5
7 Roderik Egberink BUSSUM 8
8 Bart Barkhuis NORG 1
9 Johim Ariesen RHENEN 29
10 Kevin van Bennekom CULEMBORG 2
11 Martin Mijnten HOEVELAKEN 15
12 Carlos Schreuder VEENENDAAL 20
13 Niels Verbruggen NUENEN 22
14 Tijs van Aert WUUSTWEZEL 28
15 Tim Ariesen RHENEN 30
16 Teun Mouris OUDERKERK A/D AMSTEL 16
17 Jeroen Janssen NIJMEGEN 12
18 Thijs Kool AMERSFOORT 13
19 Viktor Hoog Antink OCHTEN 10
20 Lars van Uum HARDERWIJK 21
21 Sjors Dekker ANDIJK 6
22 Jeffrey Vink VEENENDAAL 23
23 Daan van den Berg VEENENDAAL 3
DNF Joep van Gennip BREDA 9
DNF Olaf Oussoren AMERONGEN 19
DNF Robbert Wagenmakers ASSEN 25

Junioren

1 Carlo van den Berg DE LIER 53
2 Kyro Geurts OTTERSUM 81
3 Lars Loohuis HARBRINKHOEK 82
4 Victor Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL 55
5 Lars Mastebroek BARNEVELD 67
6 Wim Wittenberg HERVELD 79
7 Yoep van der Peet HOOGLANDERVEEN 80
8 Mitchel Steenhof URETERP 74
9 Jeldert Withag BELTRUM 78
10 Menno van Capel NOORDEN 56
11 Gijs Leemreize RUURLO 64
12 Mika van Gestel OSS 58
13 Sam Gademan BEEK 57
14 Jochem Kerckhaert SCHOONDIJKE 63
15 Demiz Hebing APELDOORN 60
16 Mitchell Vink VEENENDAAL 75
17 Victor Goene VEENENDAAL 59
18 Niels Bakker RIJSSEN 52
19 Frank de Jong RIJEN 61
20 Rick de Vries NIJEHOLTPADE 77
21 Maarten Rotman WIERDEN 72
22 Menno Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL 54
23 Niels Rotman WIERDEN 71
24 Matthew van der Linden BARENDRECHT 65
DNF Martijn Meeuws SOMEREN 68
DNF Gerben de Sain SLEEN 73

Elite/Beloften

1 Koen van Dijke BAARLE NASSAU
2 Mitchell Huenders MAARN
3 Roy van Heeswijk SINT-OEDENRODE
4 Koen Weijers EDE
5 Bart Barkhuis NORG
6 Marcel Lommers SPRANG-CAPELLE
7 Jordi van Nobelen NOORDWIJKERHOUT
8 Martin Mijnten HOEVELAKEN
9 Thijs Kool AMERSFOORT
10 Mike Verhoeven B 2360 OUD- TURNHOUT
11 Bas van Dalen HILVERSUM
12 Bart de Veer VREELAND
13 Olaf Oussoren AMERONGEN
14 Carlos Schreuder VEENENDAAL
15 Jeffrey Vink VEENENDAAL
16 Guus Schoth AMSTERDAM
17 Daan van den Berg VEENENDAAL
18 Kevin van Bennekom CULEMBORG

Junioren

1 Thymen Arensman DEIL
2 Joren Bloem BRUMMEN
3 Sven Nijzingh ZUIDWOLDE
4 Niels Verbruggen NUENEN
5 Minne Verboom KRIMPEN AD IJSSEL
6 Demiz Hebing APELDOORN
7 Lars Mastebroek BARNEVELD
8 Jeldert Withag BELTRUM
9 Thijs Bijwaard HILLEGOM
10 Sander Jeunink OLDENZAAL
11 Stefan Appelman BEVERWIJK
12 Lars van Uum HARDERWIJK
13 Tom van Merkerk WOERDEN
14 Jeroen van Krimpen UTRECHT
15 Menno van Capel NOORDEN
16 Viktor Hoog Antink OCHTEN
17 Jesse de Haan WAGENINGEN
18 Victor Goene VEENENDAAL
19 Tom te Rijdt AMERSFOORT
20 Mike Raven LOOSDRECHT
21 Stijn van der Wal HUIZEN
22 Wouter Renger VEENENDAAL
23 Jesse Haaksman ZEIST
24 Koop Ketellapper OUDEHASKE
25 Bas van Dinther ROSSUM

Nieuwelingen meisjes/Junior dames/ Elite dames/Amateur dames

1 Geerte Hoeke LEIDEN
2 Suzanne Verhoeven OUD-TURNHOUT
3 Annemarie Worst NUNSPEET
4 Maaike de Heij HETEREN
5 Eva Bijwaard HILLEGOM
6 Irene Gerritsen BEMMEL
7 Annet Eendhuizen HENGELO OV
8 Lyan Rensen LEMELE
9 Laura Krans DE WILP
10 Lorena Wiebes MIJDRECHT
11 Pam Schutten NIJVERDAL
12 Romy Berends EMST
13 Dorien Hoog Antink OCHTEN
14 Silke Smulders LOON OP ZAND
15 Rose Kloese EMMEN
16 Melanie van Putten HAGESTEIN
17 Anouk Spies WAGENINGEN
18 Anne van Rooijen DRIEL
19 Myrthe Willemsen ELST
20 Marlies Vos AALDEN
21 Sabine Hey OOSTERHOUT
22 Puck Moonen LIEMPDE
23 Isa Pieterse AMERSFOORT
24 Ingrid Marges AMSTERDAM
25 Lora Bonthuis INGEN
26 Laura de Brouwer ANGEREN
27 Demi de Jong OSSENDRECHT
28 Mady Kleeven DRIEL
29 Jamie Bierens DUIZEL

Nieuwelingen

1 Tomas Kopecky ZOETERWOUDE
2 Luke Verburg SCHIEDAM
3 Bodi Del Grosso EELDE
4 Victor Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
5 Lars Boven REUTUM
6 Pim Ronhaar HELLENDOORN
7 Remon Delnoije MECHELEN
8 Stef ter Laak VEENENDAAL
9 Wesley Damiaans SINT MAARTENSBRUG
10 Remco de Jong RIJEN
11 Jochem Kerckhaert SCHOONDIJKE
12 Pete Uptegrove SINT-MICHIELSGESTEL
13 Gijs Grol GOUDA
14 Lars Loohuis HARBRINKHOEK
15 Rick de Vries NIJEHOLTPADE
16 Mika van Gestel OSS
17 Bastiaan de Blom ZEEWOLDE
18 Frank de Jong RIJEN
19 Mees Willemsen ELST UT
20 Martijn Rasenberg TERHEIJDEN
21 Tommie-Jens Meeter TIEL
22 Mitchell Vink VEENENDAAL
23 Niels van Uum HARDERWIJK
24 Niek Voogt OUDERKERK A/D AMSTEL
25 Menno Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
26 Lucas Goene VEENENDAAL
27 Youri van Ballegooij LITH
28 Thomas de Blom ZEEWOLDE
29 Nard Sinke VEENENDAAL
30 Robbert Rasenberg TERHEIJDEN
31 Melvin Drost VEENENDAAL
32 Rick Celie HARDERWIJK
33 Stanley Beerepoot ENKHUIZEN
34 Koen van Lith EST

Masters

1 Micha de Vries HILVERSUM
2 Maikel Govaarts DRUNEN
3 Lars Rietveld OUDEWATER
4 Johan Dussel EELDE
5 John Spek WADDINXVEEN
6 Johan Boonstra GASTEREN
7 Watze Vroom BENNEKOM
8 Wilfred Veldkamp KAMERIK
9 Patrick Somsen AALTEN
10 Ferry de Ruiter PUTTEN
11 Dennis Craanen BODEGRAVEN
12 Erik Meerkerk ZUIDLAND
13 Nils ten Brinke APELDOORN
14 Tijmen Kamphuis LOCHEM
15 Ton van Korven DIESSEN
16 Jan de Vries NIJEHOLTPADE
17 Michiel Jansen HILVERSUM
18 Hamish Morrin AMSTERDAM
19 Vincenzo Pascarella HILVERSUM
20 Ad Guldemeester AMERSFOORT
21 Ger Koenen CULEMBORG
22 Raimon Knip KORTENHOEF
23 Matthieu Hendriks KRIMPEN AAN DE LEK
24 Bert Jan Hamer HATTEM
25 Jo Ferket VALKENBURG ZH
26 Edwin Mastebroek BARNEVELD
27 Frank Rijkhoff VEENENDAAL
28 René Holtslag APELDOORN
29 Peter van Gellekom SOEST
30 Walter Koster HARDINXVELD GIESSENDAM
31 Jan van Herwijnen BUSSUM
32 Jacco de Bruin ZEIST
33 Erwin Rijnders NIEUWEGEIN
34 Pieter Heidema WILNIS
35 Rene Gerritsen BEMMEL
36 Hein Vinke AMERSFOORT
37 Jaap van der Breggen NIJKERK GLD
38 Willem Willemsen ELST UT
39 John Verdam ACHTERVELD
40 Jack van 't Pad ZEIST
41 Ruud Steeghs BEMMEL
42 Ronald van Merkerk WOERDEN
43 Theo Broere AMSTERDAM

Amateurs/Sportklasse

1 Eddy van IJzendoorn TIEL
2 Jordy Luisman LEMELERVELD
3 Jeroen Wessel LEMELERVELD
4 Mattijn Motshagen NIJKERK GLD
5 Jan Metselaar BERGSCHENHOEK
6 Daan Germs TUBBERGEN
7 Tom Davids NIJMEGEN
8 Bas de Bruin UITHOORN
9 Kees van Noppen RIDDERKERK
10 Jochem Koren BUSSUM
11 Rob Meeuwessen GOIRLE
12 Jacob de Roo BIEZELINGE
13 Marc Scholman MONTFOORT
14 Remco Schellevis STOLWIJK
15 Patrice Slagman RIJSSEN
16 Daan de Jonge AXEL
17 Jari Looman MONTFOORT
18 Joep Keijsers LEIDEN
19 Daniel Prijkel OSS
20 Peter Kraaijvanger ZEVENAAR
21 Luuk van Vliet DEN HAAG
22 Coen Telgenhof LOSSER
23 Dimitri Veerman HUIZEN
24 Peter Fick MAASTRICHT
25 Tom Meulendijks NIJMEGEN
26 Jim Koren ZEEWOLDE
27 Max Haaksman ZEIST
28 Jan Willem den Braber AMSTERDAM
29 Tom van Braak VELP
30 Wesley Steekers NOORDWIJKERHOUT
31 Mike van Veelen ARNHEM
32 Robert van Spanje MONTFOORT
33 Jimme de Haan WAGENINGEN
34 Niels van Oosterhout GEERTRUIDENBERG
35 Edwin Pauli 'S-GRAVENHAGE
36 Wim van der Laan HILVERSUM
37 Jan de Heer UTRECHT
38 Olav Wallinga ZUTPHEN
39 Dennis Moolhuijsen RIJSENHOUT
40 Tristan Vlijm HULSHORST
41 Martin van den Berg UTRECHT
42 Gerjan Olsder BARNEVELD
43 Maurice Bolsenbroek APELDOORN
44 Pieter Schreurs ROTTERDAM
45 Theo van Ginkel WOUDENBERG
46 Daan Switters UTRECHT
47 Roel Siebelink ZUTPHEN
48 Masashi Matsui AMERSFOORT
49 Mathijs van Rijnsoever VEENENDAAL
50 Kevin Verdam ACHTERVELD
51 Levi Kerkhof EDE
52 Mike van der Ham LEXMOND
53 Steven Opstal RIJNSBURG
54 Marvin Steenbergen WADDINXVEEN
55 Jasper Fioole KOUDEKERK AAN DEN RIJN

MTB Funklasse heren

1. Cas van den Berg Leusden
2. Bart Veldhuizen Elst
3. Daniel Valkenburg Veenendaal
4. Jan Jansen Veenendaal
5. Berry van Holland Haren
6. Andre Waninge Veenendaal
7. Martin Brinkhuis Amersfoort
8. Martijn de Groot De Bilt
9. Remco van Dijk Veenendaal
10. Rick Hoskam Ammerzode
11. Douke Visserman Bosch en Duin
12. Jerry Vink Veenendaal
13. Marvin Timmerman Veenendaal
DNF. Henk-Jan Dozeman Wageningen
DNF. Arno Goodijk Veenendaal
DNF. Ben van Kessel Veenendaal
DNF. Niels Kuiper Dodewaard

MTB Funklasse dames

1. Hanneke Ploeg Overberg
2. Marinel Fransen Zetten

Amateurs/Sportklasse

pos. deelnemer woonplaats
1 Ivar Hartogs AMERSFOORT
2 Mattijn Motshagen NIJKERK GLD
3 Roel van Houtum GOIRLE
4 Peter van den Heuvel BAKEL
5 Daan Bongers BAARLO
6 Patrick de Laat BERLICUM
7 Atse ten Brinke LICHTENVOORDE
8 Edwin Arts HELMOND
9 Erik van Laar EERBEEK
10 Tom Davids NIJMEGEN
11 Bjorn Beldman RIJSSEN
12 Nils ten Brinke APELDOORN
13 Joeri Kouwenhoven BLEISWIJK
14 Hans Jongeling MAARSSEN
15 Wesley Steekers NOORDWIJKERHOUT
16 Leon Brouwer ROTTERDAM
17 Erwin Waenink GROENLO
18 Piet Smits HAZERSWOUDE DORP
19 Jeroen Claessen HOEVEN
20 Ralf Steegs ARNHEM
21 Joep van Gennip BAVEL
22 Jochem Koren BUSSUM
23 Maurice Bolsenbroek APELDOORN
24 Leon van der Hoeven MAASLAND
25 Mike van Veelen ARNHEM
26 Pascal Wesselink OOSTERBEEK
27 Marc Scholman MONTFOORT
28 Jeroen van den Hout GOIRLE
29 Edwin Wielink TWELLO
30 Coen Sevens SINT-MICHIELSGESTEL
31 Matthijs Kuipers UTRECHT
32 Fred van Zanten EERBEEK
33 Patrice Slagman RIJSSEN
34 Roy van den Hout GOIRLE
35 Tijmen Moltmaker LENT
36 Dennis Moolhuijsen RIJSENHOUT
37 Martijn de Putter NEDERHEMERT
38 Tom van Braak VELP
39 Roy van den Akker UDEN
40 Jan-Willem Kamphof EINDHOVEN
DNF Corné Brouwer RANDWIJK
DNF Freek de Jong VUGHT
DNF Peter Kraaijvanger ZEVENAAR
DNF Jerry van de Pol NIJMEGEN
DNF Ferdinand Tuin ROUVEEN


Masters
pos. deelnemer woonplaats
1 Micha de Vries HILVERSUM
2 Emiel Borsboom WOERDEN
3 Marcel Scheffer DOETINCHEM
4 Johan Dussel EELDE
5 Lars Rietveld OUDEWATER
6 Jan Grootkarzyn ELBURG
7 John Spek WADDINXVEEN
8 Marco Kok ENTER
9 Watze Vroom BENNEKOM
10 Ton van Korven DIESSEN
11 Gert Ruitenberg OOSTERWOLDE GLD
12 Jan de Vries NIJEHOLTPADE
13 Gerard van Rijssel NOORDWIJKERHOUT
14 Raimon Knip KORTENHOEF
15 Jannes Weerman NYEHOLTWOLDE
16 Jan Gudde NOOTDORP
17 Adriaan van Londen TIEL
18 John Zennipman ZUTPHEN
19 Pieter Heidema WILNIS
20 Richard Visscher PIJNACKER
21 Jan van Herwijnen BUSSUM
22 Kees van Asten ZEEWOLDE
23 Ton de Haan WAGENINGEN
24 Hans Steekers NOORDWIJKERHOUT
25 Harrie van der Burgt OSS
26 Marti Maas GEFFEN
27 Twan Baltussen ASTEN
28 Barend Motshagen NIJKERK GLD
29 Arnoud Roeloffs NIJKERK GLD
30 Jaap van der Breggen NIJKERK GLD
31 Jan van Beek PUTTEN
32 Arie den Braven NIEUWEGEIN
33 Peter van Herk VALKENSWAARD
34 Sjon van den Berg ZEVENHOVEN
35 Erwin Otjes TILBURG
36 Peter Vocking AMERONGEN
37 Peter Groenendijk WADDINXVEEN
38 Theo Wennekes DODEWAARD
39 Theo Broere AMSTERDAM
DNF Rene Gerritsen BEMMEL
DNF Wim Hakvoort EEMNES
DNF Ger Koenen CULEMBORG
DNF Joost van Oostrum RHENEN
DNF Edwin Raats HELMOND
DNF René Snoeren DONGEN


Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes
pos. deelnemer woonplaats
1 Reza Hormes-Ravenstijn WIJCHEN
2 Annefleur Kalvenhaar † WIERDEN
3 Ilona Meter EERBEEK
4 Yara Kastelijn NEERKANT
5 Tessa van Nieuwpoort NIEUWERKERK AD IJSSEL
6 Lana Verberne LIEROP
7 Lotte Eikelenboom HARDINXVELD GIESSENDAM
8 Kim Banga EINDHOVEN
9 Dirkje Bazuin S'GRAVENHAGE
10 Bianca van den Hoek BUSSUM
11 Iris Ockeloen EINDHOVEN
12 Esmee Oosterman GIETEN
13 Jamie Bierens DUIZEL
14 Céline van Houtum DEN DUNGEN
15 Julia Schobben GORINCHEM
16 Chanella Stougje ZUIDLAND
17 Judy van den Berg DOESBURG
18 Monique van de Ree ZUNDERT
19 Claudie Peels WAALRE
20 Irene Gerritsen BEMMEL
21 Mieke Troost POORTUGAAL
22 Gretha Klein Brinke VORDEN
DNF Hanneke de Goeje LEIDEN

Nieuwelingen
pos. deelnemer woonplaats
1 Koen van Dijke BAARLE NASSAU
2 Bram Welten MOERGESTEL
3 Rogier Kalvenhaar WIERDEN
4 Kelvin Bakx BERGEN OP ZOOM
5 Fabio Jakobsen HEUKELUM
6 Bob Olieslagers RIJEN
7 Thomas Visser DRUNEN
8 Tom Wijkel EXLOO
9 Joep Verhees HELMOND
10 Sjoerd van der Stelt NUMANSDORP
11 Kelvin Dekker HEDEL
12 Perry van den Bos SITTARD
13 Martijn van Dam HEENVLIET
14 Marijn Renders NUENEN
15 Roel van der Stegen SITTARD
16 Thijs Kool AMERSFOORT
17 David Hockx OUDEWATER
18 Jimme de Haan WAGENINGEN
19 Erik Boer WOLPHAARTSDIJK
20 Kevin van Bennekom CULEMBORG
21 Wesley Floren OSSENDRECHT
22 Piet van Herk VALKENSWAARD
23 Thom Martens ARNHEM
24 Yorick Verberne LIEROP
25 Carlos Schreuder VEENENDAAL
26 Nordin Hudepol ALMELO
27 Mitchel Vrielink ZUTPHEN
28 Luc van der Lecq HOUTEN
29 Sam van Wijnen TILBURG
30 Ricardo Lathouwers SON EN BREUGEL
31 Teun van de Ven VELDHOVEN
32 Mike van der Ham LEXMOND
33 Wytze de Vries 'S-GRAVELAND
34 Sieben Wouters ZUNDERT
35 Sam Haarbrink LEIDEN
36 Wessel Berrens UTRECHT
37 Brendan Berendse PURMEREND


Elite/Beloften
pos. deelnemer woonplaats
1 Niels Wubben DORST
2 Twan van den Brand VOLKEL
3 Jordy Luisman LEMELE
4 Bart Barkhuis NORG
5 Douwe Verberne LIEROP
6 Kobus Hereijgers HEDEL
7 Roy van Heeswijk SINT-OEDENRODE
8 Maurits Lammertink LOSSER
9 Nils van Kooij KRIMPEN AAN DE LEK
10 Jordy Beuker HUIZEN
11 Wilant van Gils SCHIJNDEL
12 Daan de Jonge AXEL
13 Nick van Dijke BAARLE NASSAU
14 Dennis Eikelenboom HARDINXVELD
15 Maarten Nijland ROSSUM
16 Bas de Bruin UITHOORN
17 Julian van Dijk ZWARTSLUIS
18 Paul Schuurmans SINT-MICHIELSGESTEL
19 Robin Wennekes DODEWAARD
20 Luuk van Vliet DEN HAAG
21 Ron Bol UTRECHT
22 Christiaan de Rijk DE MEERN
23 Olaf Oussoren AMERONGEN
24 Quido Berrens UTRECHT
DNF Axel Dekker HOOGLANDERVEEN
DNF Mitchell Huenders MAARN
DNF Martin van de Pol OVERBERG
DNF Romario Riethof SCHALKWIJK


Junioren
pos. deelnemer woonplaats
1 Bryan van Rooyen LISSE
2 Niels Goeree BORGER
3 Lehvi Braam DODEWAARD
4 Richard Jansen ASSENDELFT
5 Koen van de Ven VELDHOVEN
6 Jasper van Dijk NIJMEGEN
7 Mats Lammertink WIERDEN
8 Wessel Zennipman ZUTPHEN
9 Koen van Nieuwpoort NIEUWERKERK AD IJSSEL
10 Patrick Mulder TIEL
11 Marco Brienissen OPHEUSDEN
12 Jeroen Vegter RHOON
13 Daan de Schepper MADE
14 Kenneth van Dorp OOSTERWOLDE GLD
15 Falko den Hartog HEELSUM
16 Jelle de Schepper MADE
17 Teun van den Burg ARNHEM
18 Bas van der Kooij MAASSLUIS
19 Gijs ten Have GENDRINGEN
20 Thijs de Lange UTRECHT
21 Marvin Bakx BERGEN OP ZOOM
22 Tristan Vlijm HULSHORST

Masters

pos. deelnemer woonplaats
1 Edwin Raats HELMOND
2 Lars Rietveld OUDEWATER
3 Jan Grootkarzyn ELBURG
4 Johan Dussel EELDE
5 John Spek WADDINXVEEN
6 Emiel Borsboom WOERDEN
7 Michel Groenendaal SINT-MICHIELSGESTEL
8 Gerard van Rijssel NOORDWIJKERHOUT
9 Dennis Craanen BODEGRAVEN
10 Marco Kok ENTER
11 Jan de Vries NIJEHOLTPADE
12 René Snoeren DONGEN
13 Richard Visscher PIJNACKER
14 Peter Hoffmans MOERGESTEL
15 Jan Gudde NOOTDORP
16 Adriaan van Londen TIEL
17 Jannes Weerman NYEHOLTWOLDE
18 Ton van Korven DIESSEN
19 Brendan Divall AMSTERDAM
20 Frank Rijkhoff VEENENDAAL
21 Michael Benno
22 Gert Ruitenberg OOSTERWOLDE GLD
23 Watze Vroom BENNEKOM
24 Jeroen van Hoeijen AMSTERDAM ZUIDOOST
25 John Zennipman ZUTPHEN
26 Gerrit Kok BALK
27 Harry Hanneuse AMERSFOORT
28 Kees van Asten ZEEWOLDE
29 Ger Koenen CULEMBORG
30 Willard Gerritsen UITHOORN
31 Harrie van der Burgt OSS
32 Ton van den Oetelaar SCHIJNDEL
33 Ad Jonker VEENENDAAL
34 Barend Motshagen NIJKERK GLD
35 Henk Jan Valk 'S-HERTOGENBOSCH
36 Jack van 't Pad ZEIST
37 Hans Steekers NOORDWIJKERHOUT
38 Alfred Schreijenberg DUIVEN
39 Karel Verdonschot NIJMEGEN
40 Jaap van der Breggen NIJKERK GLD
41 Marc Kooijman AMSTERDAM
42 Jan van Beek PUTTEN
43 Ties Verhagen VEGHEL
44 Anne-Jan Stuy HEI EN BOEICOP
45 Joost van Oostrum RHENEN
46 Johnny ter Haar RHENEN
47 Rogier Wiercx HOUTEN
48 Frans de Wit ZUTPHEN
49 Theo Broere AMSTERDAM


Amateurs
pos. deelnemer woonplaats
1 Mattijn Motshagen NIJKERK GLD
2 Atse ten Brinke LICHTENVOORDE
3 Peter van den Heuvel BAKEL
4 Guus Smits BERGHEM
5 Wilfred Veldkamp KAMERIK
6 Marcel Scheffer DOETINCHEM
7 Marco Wesseling ROSMALEN
8 Erik van Laar EERBEEK
9 Leon Brouwer ROTTERDAM
10 Joeri Kouwenhoven BLEISWIJK
11 Tom Davids NIJMEGEN
12 Frank van Grootel TEGELEN - VENLO
13 Hans Jongeling MAARSSEN
14 Nils ten Brinke APELDOORN
15 Piet Smits HAZERSWOUDE DORP
16 Jochem Koren BUSSUM
17 Robert van Spanje MONTFOORT
18 Erwin Waenink GROENLO
19 Coen Sevens SINT-MICHIELSGESTEL
20 Michael Breedt DIEMEN
21 Pieter Homan UITHOORN
22 Peter Kraaijvanger ZEVENAAR
23 Alexander Freese DUITSLAND
24 Bart Rietveld ALPHEN AAN DEN RIJN
25 Menno Lemstra WAGENINGEN
26 Marcel Witte AMSTERDAM
27 Maurice Bolsenbroek APELDOORN
28 Jeroen Claessen HOEVEN
29 Jan van Herwijnen BUSSUM
30 Aalzen Alma AUGUSTINUSGA
31 Roy van den Hout GOIRLE
32 Mike van Veelen ARNHEM
33 Pascal Wesselink OOSTERBEEK
34 Bert Jan Hamer HATTEM
35 Bram van der Wal DEN BOSCH
36 Johan Overweg OMMEN
37 Tijmen Moltmaker LENT
38 Patrick Vliegen EINDHOVEN

Nieuwelingen
pos. deelnemer woonplaats
1 Mathieu van der Poel KAPELLEN
2 Niels Goeree BORGER
3 Martijn Budding VEENENDAAL
4 Rick Goeree BORGER
5 Teun van den Burg ARNHEM
6 Bas van der Kooij MAASSLUIS
7 Koen van Nieuwpoort NIEUWERKERK AD IJSSEL
8 Lehvi Braam DODEWAARD
9 Fabio Jakobsen HEUKELUM
10 Tom Schaft DALERVEEN
11 Koen van Dijke BAARLE NASSAU
12 Jelle de Schepper MADE
13 Thomas Visser DRUNEN
14 Richard Jansen ASSENDELFT
15 Lars Quaedvlieg MAASTRICHT
16 Brian van Rhee NIJVERDAL
17 Vincent Kip OLDENZAAL
18 Jeroen Vegter RHOON
19 Beau Duvigneau ZUTPHEN
20 Jimme de Haan WAGENINGEN
21 Rowan Remmerswaal PIJNACKER
22 Mats Lammertink WIERDEN
23 Jordi Talen SPIJKENISSE
24 Wessel Flinterman TRICHT
25 Michel Hoogendoorn EDE
26 Gijs ten Have GENDRINGEN
27 Kelvin van den Dool HOOGBLOKLAND
28 Yorick Verberne LIEROP
29 Max van de Water AMSTERDAM ZUIDOOST
30 Falko den Hartog HEELSUM
31 Sam de Groot ALEM
32 Glenn Havermans WERNHOUT
33 Rogier Kalvenhaar WIERDEN
34 Jeroen van Pierre WILNIS
35 Olaf Remmerswaal WOERDEN
36 Hans Reesink WINTERSWIJK
37 Flip Alkemade NOORDWIJK ZH
38 Robin Prigge UITGEEST
39 Mike van der Ham LEXMOND
40 Rick Braamhaar WIERDEN
41 Nordin Hudepol ALMELO
42 Teun van de Ven VELDHOVEN
43 Jeroen Schreijenberg DUIVEN


Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes
pos. deelnemer woonplaats
1 Joyce Vanderbeken ZWEVEGEM (B)
2 Tessa van Nieuwpoort NIEUWERKERK AD IJSSEL
3 Lana Verberne LIEROP
4 Evy Kuijpers LIEROP
5 Dirkje Bazuin S'GRAVENHAGE
6 Kirsten Peetoom MAASTRICHT
7 Mika Ogishima OSS
8 Lizzy Witlox EINDHOVEN
9 Iris Ockeloen EINDHOVEN
10 Kim Banga EINDHOVEN
11 Helena van Leijen 'S-GRAVENDEEL
12 Julia Schobben GORINCHEM
13 Mieke Troost POORTUGAAL
14 Chanella Stougje ZUIDLAND
15 Annefleur Kalvenhaar † WIERDEN
16 Klara van der Vaart VINKEVEEN
17 Nadeche Buijze MUNTENDAM
18 Femke van Kessel BREDA


Junioren
pos. deelnemer woonplaats
1 Tim Ariesen RHENEN
2 Kenny Kastelijn NEERKANT
3 Dylan Groenewegen AMSTERDAM
4 Eddo Meeken BERGEN NH
5 Koen van de Ven VELDHOVEN
6 Nicky Gieskens 'S-GRAVENHAGE
7 Timon Ratering MEGCHELEN
8 Jeroen van den Hout GOIRLE
9 Sjors Dekker ANDIJK
10 Paul Schuurmans SINT-MICHIELSGESTEL
11 Mike Boer ROZENBURG
12 Arie Teun Roobol RHOON
13 Robbie van Bakel DEURNE
14 Marco Brienissen OPHEUSDEN
15 Bob van den Hengel ACHTERVELD
16 Kevin Bode HARDINXVELD GIESSEND


Elite/Beloften
pos. deelnemer woonplaats
1 Wilant van Gils SCHIJNDEL
2 Roy van Heeswijk SINT-OEDENRODE
3 Mitchell Huenders MAARN
4 Hans Becking WETTEREN
5 Kobus Hereijgers HEDEL
6 Rikke Dijkxhoorn RIJSWIJK ZH
7 Maurits Lammertink LOSSER
8 Dries Pauwels BELGIë
9 Bart Barkhuis NORG
10 David van der Poel KAPELLEN (B)
11 Daan Bongers BAARLO
12 Ivar Hartogs AMERSFOORT
13 Patrick de Laat BERLICUM
14 Jasper Ockeloen DORDRECHT
15 Micha de Vries HILVERSUM
16 Rik van IJzendoorn TIEL
17 Daan de Jonge AXEL
18 Bas de Bruin UITHOORN
19 Jordy Luisman LEMELE
20 Tim Ottens AMSTERDAM
21 Edwin Arts HELMOND
22 Luuk van Vliet DEN HAAG
23 Nick van Dijke BAARLE NASSAU
24 Robin Wennekes DODEWAARD
25 Joey van Rhee NIJVERDAL
26 Jeffrey Vink VEENENDAAL
27 Axel Dekker HOOGLANDERVEEN
28 Rik Adriaans OOST WEST EN MIDDELBEERS
29 Wilco van Beusekom GELDERMALSEN
30 Kaey van Rij HOOGVLIET
31 Ron Bol UTRECHT
32 Olaf Oussoren AMERONGEN
33 Allan Veenstra EMMEN
34 Ferdi Gerritse TIEL
35 Lars Maris HASSELT

Parcours

parcours

Lid worden van AXA?

lid worden

Lid worden kan vanaf 7 jaar! Ben je geïnteresseerd in wielrennen of mountainbiken en je wilt dat graag in groepsverband doen? Dan ben je bij AXA Valleirenners op de juiste plaats. Kom gerust een paar keer kijken of gratis meedoen om het te proberen.

lees meer

Vergunning heuvelrug

vergunning heuvelrug

Mountainbikers op de Utrechtse Heuvelrug hebben vanaf feburauri 2015 een vergunning nodig om er te kunnen fietsen. Het vignet kost 7,50 en is te koop bij winkels en horeca in de omgeving. Met de inkomsten wordt het onderhoud en de aanleg van fietsroutes betaald.

lees meer