Ook dit jaar hebben de leden van AXA Valleirenners de mogelijkheid om veldtrainingen te volgen in Ede bij de WV Ede. Onze leden kunnen gratis meetrainen. Net zoals de leden van de WV Ede bij onze vereniging mee mogen trainen. Wel is het de bedoeling dat je je de eerste keer aanmeldt en dat je traint in onze herkenbare clubkleding.

Op de site van de WV Ede staan de verschillende trainingstijden.

Lid worden van AXA?

lid worden

Lid worden kan vanaf 7 jaar! Ben je ge├»nteresseerd in wielrennen of mountainbiken en je wilt dat graag in groepsverband doen? Dan ben je bij AXA Valleirenners op de juiste plaats. Kom gerust een paar keer kijken of gratis meedoen om het te proberen.

lees meer

Vergunning heuvelrug

vergunning heuvelrug

Mountainbikers op de Utrechtse Heuvelrug hebben een vergunning nodig om er te kunnen fietsen. Het vignet kost 7,50 en is te koop bij winkels en horeca in de omgeving. Met de inkomsten wordt het onderhoud en de aanleg van fietsroutes betaald.

lees meer