Zaterdag 2 november jl. hebben onze leden en onze voorzitter het DK veldrijden verreden in Woerden. Het was een modderig en glad parcours voorzien van een paar heuveltjes. Onze leden hebben de volgende uitslagen neergezet:

Nieuwelingen-meisjes, Anouk Spies 2e, Maaike de Heij 3e en Myrthe Willemsen 5e.

Junioren, Carlos Schreuder 9e

Master 50+, Ger Koenen 3e, Jacco Oussoren 18e.

Goede prestaties, ga allemaal zo door!

dk-veldrijden-2013-01

Lid worden van AXA?

lid worden

Lid worden kan vanaf 7 jaar! Ben je ge├»nteresseerd in wielrennen of mountainbiken en je wilt dat graag in groepsverband doen? Dan ben je bij AXA Valleirenners op de juiste plaats. Kom gerust een paar keer kijken of gratis meedoen om het te proberen.

lees meer

Vergunning heuvelrug

vergunning heuvelrug

Mountainbikers op de Utrechtse Heuvelrug hebben een vergunning nodig om er te kunnen fietsen. Het vignet kost 7,50 en is te koop bij winkels en horeca in de omgeving. Met de inkomsten wordt het onderhoud en de aanleg van fietsroutes betaald.

lees meer